BIO

LESROOSTER  2 MEI T/M 30 JUNI 2018


De groepslessen gaan wekelijks door op de volgende tijdstippen:

MAANDAG

10.00 - 11.00 U : YIN&YANG / BEGINNER / ALL LEVELS / KAROLIEN

12.15 - 13.15 U : GENTLE FLOW / BEGINNER / ALL LEVELS / KAROLIEN

18.30 - 19.30 U : HATHA / BEGINNER / ALL LEVELS / BERT

19.45 - 20.45 U : VINYASA BASIC  / BEGINNER / ALL LEVELS / LOTTE

21.00 - 22.00 U : YIN  / BEGINNER / ALL LEVELS / VALERIE

DINSDAG

18.00 - 19.00 U : CORE&BACK BASIC / BEGINNER / KAROLIEN

19.15 - 20.15 U : CORE&BACK /  ALL LEVELS + / KAROLIEN

20.30 - 21.30 U : RELAX&RELIEF / BEGINNER / ALL LEVELS / KAROLIEN

WOENSDAG

09.30 - 10.30 U : VINYASA / ALL LEVELS / ANDREIA

20.30 - 21.30 U : YIN&YANG / BEGINNER / ALL LEVELS / ANDREIA

DONDERDAG

07.00 - 08.00 U : WAKE UP / BEGINNER / ALL LEVELS / BERT

09.30 - 10.30 U : VINYASA / ALL LEVELS / KAROLIEN

18.30 - 19.30 U : HATHA CORE & BACK / ALL LEVELS / BERT

19.30 - 20.30 U : BREATHE DEEP / BEGINNER / ALL LEVELS / VALERIE

19.45 - 20.45 U : VINYASA / ALL LEVELS / BERT

VRIJDAG

10.00 - 11.15 U : YIN / BEGINNER / ALL LEVELS / KAROLIEN

12.15 - 13.15 U : CORE&BACK / ALL LEVELS / KAROLIEN

17.00 - 18.00 U : AFTER WORK HATHA / BEGINNER / ALL LEVELS / CHRISTINA

18.15 - 19.15 U : BHALU YOGA / BEGINNER / ALL LEVELS / BERT

ZATERDAG

09.45 - 10.45 U : DETOX / BEGINNER / ALL LEVELS /  ROSELYNE

11.00 - 12.00 U : GENTLE FLOW/ BEGINNER / ALL LEVELS / KAROLIEN

ZONDAG

11.00 - 12.15 U : YIN&YANG / BEGINNER / ALL LEVELS / ANDREIA

LESROOSTER 1 JULI T/M 2 SEPTEMBER 2018


De groepslessen gaan wekelijks door op de volgende tijdstippen:

MAANDAG

10.00 - 11.00 U : YIN&YANG / BEGINNER / ALL LEVELS / KAROLIEN

18.30 - 19.30 U : HATHA / BEGINNER / ALL LEVELS / BERT

19.45 - 20.45 U : VINYASA BASIC  / BEGINNER / LOTTE

DINSDAG

18.30 - 19.30 U : CORE&BACK / BEGINNER / ALL LEVELS / KAROLIEN

19.45 - 20.45 U : YIN&YANG YOGA / BEGINNER / ALL LEVELS / KAROLIEN

WOENSDAG

09.30 - 10.30 U : VINYASA / ALL LEVELS / KAROLIEN

20.30 - 21.30 U :YIN&YANG / BEGINNER / ALL LEVELS / LOTTE

DONDERDAG

18.30 - 19.30 U : HATHA CORE & BACK / ALL LEVELS / BERT

19.45 - 20.45 U : VINYASA / ALL LEVELS / BERT

VRIJDAG

10.00 - 11.15 U : YIN / BEGINNER / ALL LEVELS / KAROLIEN

17.00 - 18.00 U : AFTER WORK HATHA / BEGINNER / ALL LEVELS / CHRISTINA

ZATERDAG

10.30 - 11.30 U : GENTLE FLOW / BEGINNER / ALL LEVELS / ROSELYNE

ZONDAG

11.00 - 12.15 U : YIN&YANG / BEGINNER / ALL LEVELS / TEACHER SURPRISE